Sena Çanta olarak 1999 yılından bugüne toptan ve perakende olarak bayan çantası üretimi ve satışı yapmaktayız. 2014 yılı itibariyle tescilli markamız olan "Dessano" adı altında internet üzerinden dessano.com.tr adresinde faaliyetlerimizi yürütmeye başladık. Mobil uyumlu sitemiz sayesinde akıllı telefonunuzdan, tabletinizden ve diğer akıllı cihazlarınızdan alışveriş yapabilirsiniz. Sitemize "kurumsal üye" olarak toptan alışverişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

Şirketimizin Güvenlik Politikası gereği;

Müşterilerimizin güvenli bir şekilde, rahatça alışveriş yapabilmelerini sağlamak amacıyla en gelişmiş güvenlik sistemlerini kullanmaktayız. Sistemimizdeki 128 bit SSL güvenlik sertifikası sayesinde kredi kartı bilgileriniz üçüncü şahısların gözünden ve müdahalesinden korunmaktadır. Sipariş işlemlerinin bütün aşamasında tüm bilgi alışverişi SSL güvencesi altındadır ve tüm veri akışı şifreli olarak yapılmaktadır. SSL güvenlik protokolü sayesinde sitemize verdiğiniz kredi kartı bilgileriniz şifrelenerek bankaya gönderilir ve bu işlem sırasında bu bilgilere bizlerin dahi ulaşabilmesi mümkün değildir.

Hiçbir müşterimizin kredi kartı bilgileri sistemimizde saklanmamaktadır. Bu sebepten dolayı kendi kredi kartı güvenliğiniz için, her sipariş oluşturma aşamasında kart bilgilerinizi tekrar girmeniz gerekmektedir.

 

Vergi Dairesi: 5 OCAK
Vergi No: 4170145319